Тайярин

Тайярин

Локшина з свіжого яєчного жовтка й борошна твердих сортів – традиційна страва регіону П’ємонт (Італія). Локшина, яка має майже шафрановий жовтий колір завдяки жовткам, –  гарний гарнір до свіжих білих трюфелів.


Інгредієнти


40 яєчних жовтків;
1 кг борошна;
чайна ложка солі

Процес приготування

1.Тісто замісити до гладкості.
Поділити тісто на 6 частин та накрити їх рушником.

2. За допомогою качалки необхідно випростати шматочки тіста на прямокутники такої ширини, яка підійде для машинки з приготування пасти.

3. Просунути тісто через машинку, потім – скласти тісто конвертом. Іще раз протиснути тісто завдяки машині. Повторюйте до тих пір, доки тісто не стане шовковистим та гладеньким, 3 – 4 рази.

4. Опустіть валики машини донизу на 1 паз і протисніть тісто завдяки машині. Щоразу опускайте валик на одну позицію вниз. Задля того, аби тісто не застрягало у валиках, трохи потягніть одну частину тіста, пропускаючи її скрізь ролики, щоб підтримувати рівномірну напругу. (Якщо тісто виходить занадто довгим, його необхідно розрізати навпіл, аби воно легко проходило).

5. Покладіть лист пасти сохнути на великий рушник або скатертину. Загорніть тісто, що лишилося.

6. Дайте тісту трошки обсохнути, доки воно не припинить бути липким, але водночас воно має лишитися іще гнучким, приблизно 20 хвилин.

7. Варто нарізати тісто смужками, довжиною у метр. Далі: пропустити листи крізь насадку. Посипати пасту кукурудзяним борошном і скласти гніздами.

8. У велику каструлю налити воду, посолити окріп і відварити гнізда. Варити 10 секунд, якщо тісто свіже, і до хвилини, якщо тайярін підсохнув.

9. У цей час, у сотейнику розігріти 100 г вершкового масла з курячим бульйоном на повільному вогні.

10. Злити воду з пасти і кинути у сотейник з вершковим маслом і бульйоном.

11. Додати солі, перцю за смаком.

12. Натерти зверху 10 г п’ємонтського (справжнього) свіжого білого трюфеля*.

food
food