Про нашу компанIю

МIСIЯ

 • Закохуємо світ в одеську кухню.

ВIЗIЯ

 • Ми, Компанія «Ресторани Савви Лібкіна» – компанія тонких налаштувань, що народжена в Одесі.

 • Ми розвиваємо концептуальні ресторани, власне виробництво їжі та мультиканальні зразки її продажу.

 • Ми  використовуємо унікальний гастроінтелект у створенні, а також у трансляції смаків, які знайомі багатьом людям.

 • Ми –  експерти у напрямах одеської, а також італійської кухень.

 • Ми будуємо із нашими гостями тривалі відносини, саме тому постійно підвищуємо якість як продуктів, так і сервісу.

 • Ми сповідуємо принципи відкритості культури, ведемо публічний бізнес із професійним менеджментом і віддаємо перевагу кадрам, котрі «вирощені» всередині компанії.

 • Наша географія впливу поширюється на території України та країни із мультинаціональної культурою їжі.

ЦIННОСТI

 • Традиції та інноваціЇ. Ми поєднуємо традиції з інноваціями, додаючи креативність. Так ми створюємо те, що викликає захват у наших гостей.

 • Нові правила гри. Постійно адаптуючись до мінливих умов, ми вміємо змінюватися самі й створювати нове. Ми імпровізуємо із сьогоднішніми трендами та створюємо свої.

 • Справжність. Нас люблять за те, що у нас все по-справжньому, чесно та без лукавства. Наш бізнес складається з маленьких крутих речей, які ми робимо талановито.

 • Ресторан – це Я. Наш бізнес – це бізнес від першої особи. Коли гість приходить до нашого ресторану, він приходить до конкретних людей. Кожен з нас впливає на результат спільної справи і кожен відповідає як за невдачі, так і за перемоги.

 • Одеса – це ми. На високому рівні, обслуговуючи гостей з різних міст та країн, ми підтримуємо репутацію Одеси, рекламуємо її та доносимо її цінності. Свою любов до Одеси ми щодня підтверджуємо і словом, і справою.

Компанія «Ресторани Савви Лібкіна» займається створенням й управлінням ресторанів з 1993 року.
На сьогодні до структури компанії входять ресторани «Дача», «Тавернетта», два кафе «Компот» в Одесі.

1993

Створення компанії; спочатку – під брендом «Драйв-ін». Першим проектом компанії Савелія стає інноваційний бізнес для продажу піци просто до вікон автомобіля – на початку 90-х років такий підхід був справжньою сенсацією.

1995

Початок розвитку мережі кафе «Пан-Піца». Демократичні піцерії стають своєрідним трампліном для створення цілої ресторанної мережі.

 

1998

Відкриття легендарного одеського ресторану «Стейкхаус. М’ясо та вино», який став першим концептуальним закладом компанії. Цей ресторан займає провідне місце у гастрономічному житті як самої Одеси, так і всієї України, залишаючись на висоті й сьогодні.

В цьому ж році було відкрито ресторан «Гринвіч» – один з найбільш респектабельних закладів Одеси, який проіснував 14 років.

 

2001

відкриття ресторану «La Veranda» у Празі. Головна засада проекту –  їжа та страви, які готуються з продуктів, що постачаються малими фермерськими господарствами з екологічно чистих районів Чехії. Це перший ресторан, відкритий українською компанією, який було відзначено у Червоному гіді Мішлен.

Також у цьому році було відкрито чотири кафе «Пан-Піца» у Києві.

 

2002

Розпочалася програма франчайзингу бренду «Пан-Піца», що посприяло відкриттю кафе у Херсоні та Дніпрі.

2004

Відкриття одного з найвідоміших одеських ресторанів – «Дача». Ретельно обміркований до дрібниць стиль закладу, досконало подана одеська кухня, а також доброзичливий сервіс – це все, що забезпечує сенсаційну популярність «Дачі» серед одеситів, а також гостей нашого міста.

У цьому ж році загальна кількість закладів мережі «Пан-Піца» в Україні досягнула 18 кафе.

 

2007

Відкриття перших двох кафе «Компот» на Пантелеймонівській та Дерибасівській. Сьогодні цей популярний бренд демократичних міських кафе нараховує чотири заклади в Одесі та чотири – у Києві.

2008

Розпочато новий проект – кулінарна школа «Meat & Wine», при ресторані «Стейкхаус. М’ясо та вино».

2009

Відкриття дитячої кулінарної школи «Milk & Cheese» при ресторані «Дача».

 

2011

Одеське представництво міжнародної некомерційної еко-гастрономічної громадської організації «Slow Food» і ресторани Савви Лібкіна організували та провели  ярмарок місцевих продуктів і смачної їжі у кращих традиціях Одеси.

 

2012

Відкриття «Тавернетти» –  ресторану провінційної італійської кухні. За перший рік роботи цей концептуальний заклад зумів завоювати не тільки визнання публіки, але й низку ресторанних нагород, у тому числі –  міжнародних. Кращий концептуальний ресторан України за версією The Leaders Club International, який отримав «Золоту пальмову гілку ресторанного бізнесу 2013».

Також у цьому році відбулося відкриття кафе «Компот» на Одеському морському вокзалі та ресторану «Водограй».

 

2013

Відкриття «Компоту»  на Адміральському проспекті, а також – у ТРЦ «Рив’єра».

Видано першу книгу Савелія Лібкіна «Моя одеська кухня». За рік книгу було визначено кращою кулінарною книгою у трьох номінаціях.  «Моя одеська кухня» також була репрезентована ​​у Пекіні на міжнародному конкурсі в 2014 році.

2014

Відкрито кафе «Компот» у ТРЦ «Сіті Центр» на вулиці Маршала Жукова.

 

2015

Видана друга книга Савелія Лібкіна «Одеське застілля від Привозу до Дерибасівської». Стартує програма франчайзингу бренду «Компот» і відкриття першого кафе «Компот» у Києві.

 

2016

Відкриття ресторану «Риба у вогні» у Києві. «Риба у вогні» –  рибний італійський ресторан, де готують чорноморську рибу, запікаючи її в італійській дров’яної печі.

За програмою франчайзингу відкриваються три кафе «Компот» у Києві.

 

2017

Відкриття ресторану «Риба у вогні» в Одесі та ресторану «Стейкхаус» у Києві.

 

2018

Ресторанна компанія «Реста» проводить свій ренеймінг та ребрендинг, зокрема ім’я «Ресторани Савви Лібкіна».

Проведени масштабні зміни, продовжуючи впроваджувати стандарти якості «ISO 22000:2005. Також була розроблена та впроваджена система менеджменту безпеки харчових продуктів з розширеним модулем з HACCP.

Видана книга Савви Лібкіна «My Odessa Cuisine» англійською мовою та книга була представлена в Лондоні на всесвітній виставці.

Свій ювілей, 25-річчя, компанія зустрічає у складі 10 закладів, які вже встигли стати визначними пам’ятками Одеси та Києва. За весь цей період гостями компанії стали майже 20 мільйонів людей. А також цього ж року відзначили 20-ти річчя ресторану «Стейкхаус. М’ясо та вино».

2019

Відбулося відкриття кафе «Компот» навпроти театру Музкомедії в Одесі.

Ресторан «Риба у вогні» в Одесі перетворюється на ресторан «Фарширована риба». У той же час у компанії з’являється «БОРД».

2020

До складу компанії входять такі ресторани як: «Дача», «Стейкхаус. М’ясо та вино», «Тавернетта», «Фарширована риба», п’ять кафе «Компот» в Одесі та ресторан «Стейкхаус» у Києві.

Разом із початком періоду пандемії відбулася і реструктуризація бізнесу. У компанії було запущено відділ доставки, а кілька ресторанів зачинилися. Важливим для компанії збереження команди. Ще компанія під час локдауну надає підтримку лікарям, готуючи їм гарячі обіди.

Савва разом із командою запустили серію кулінарних прямих ефірів, це дозволяє в такий непростий період привернути увагу відвідувачів до ресторанів.

2021

Видано книгу Савви Лібкіна «Бізнес по-одеськи».

Разом з компанією «TIS» провели вечір пам’яті М.М. Жванецького та презентацію його книги у ресторані «Дача». Структура компанії складається з ресторанів: «Дача» та «Тавернетта», та двох кафе «Компот» в Одесі.

2022

Війна в Україні та волонтерство компанії під час війни.

Власне виробництво

Ми остаточно переконані, що кращий спосіб контролювати якість їжі –це власне виробництво продуктів для наших ресторанів. Саме тому вже 20 років більшість інгредієнтів, напівфабрикатів та готових продуктів, які використовуються і продаються в наших закладах, ми робимо самі. Щодня сотня талановитих кулінарів готує свіжий хліб, ніжний козячий сир, круасани, компоти, торти, котлети, пасту – усього 400 видів продуктів. Виробництво працює 7 днів на тиждень, 24 години на добу, а свіжу їжу ми доставляємо у ресторани 2 рази на день.

Ми сертифіковані за міжнародними стандартами HACCP і проходимо сертифікацію ISO 22000 та ISO 9001.

За рiк ми виробляємо:

0

булочок з родзинками

0

круасанiв

0

порцiй вареникiв

0

напiвфабрикатiв

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ВИРОБНИЦТВО

food

На нашому виробництві ми щодня заготовлюємо 75 кг пельменів. У середньому швидкість ліплення –  10 пельменів за хвилину.

food

За день ми варимо у середньому 500 літрів нашого легендарного компоту. Якщо порахувати за 11 років – ми зварили майже 2 мільйони літрів компоту.

food

Щодня для гостей «Компоту» ми готуємо 3825 котлет різних видів, щорічно виходить – 111 тон.

food

За весь час, який ми печемо багети, ми спекли 115 417 кг. Довжина одного багета – 40 см.

team
team
«Поодинці ми можемо зробити так мало, утім скільки ми можемо зробити усі разом!» Запрошуємо до нашої команди, де робота із задоволенням, навчання з інтересом і фахове зростання за підтримкою. Шукаємо небайдужих професіоналів, які готові годувати наших гостей смачною їжею і дарувати їм комфорт. Ласкаво просимо у компанію «Ресторани Сави Лібкіна»!

Давайте працювати разом!

Заповніть форму й надішліть її нам: n.yurganova@resta.ua

У Вас виникли питання, щось хочете уточнити – телефонуйте нашому HR-директору Наталії Юрганової +38 067 518 18 17