Сучасні заклади пліч-о-пліч йдуть із сучасною Україною.

В Одесі ж, окрім відповідності духу часу, в пріоритеті завжди були і залишаються смачна їжа, майже сімейна атмосфера та гарний настрій наших гостей.

Ресторани Савелія Лібкіна не просто відомі ресторани України – це велика компанія із 30-річною історією.

Весь цей час ми створювали ресторани із гідною, смачною та водночас недорогою кухнею, дивували гостей кращими одеськими рецептами, виховували любов до італійських специалітетів та цікавих сполучень продуктів.

Ми щодня працюємо над меню Вашого улюбленого ресторану за європейськими стандартами. У центрі нашої зони відповідальності за якість їжі, міжнародна система сертифікації виробництва HACCP, ISO 22000 та ISO 9001. Якісні продукти – це одна з найголовніших складових високого рівня страв у мережі наших ресторанів. Ми співпрацюємо із кращими та перевіреними часом постачальниками, але щодня здійснюємо контроль їхніх послуг та асортименту.

У нашій справі немає дрібниць. Є дбайливе ставлення, творчий підхід, сучасні технології і здоровий глузд.

Ресторани Савелія Лібкіна підтримують національного виробника, цінують і вважають кращими локальні продукти, пропагують сезонність меню і заготовлюють вітаміни «про запас». Наш компот, наприклад, ми готуємо із фруктів, які зібрали, помили і залили сиропом: нічого зайвого. Ми знаємо, як саме обійтися без додаткових непотрібних консервантів та підсилювачів смаку. Наша команда завжди «за» натуральність та простоту виконання.

Щодня кухарі компанії вчаться новому в кращих та обмінюються власним досвідом.

Кожний з ресторанів компанії, будь то недороге кафе із одеською кухнею на французьких манер або м‘ясний чи рибний ресторан із морепродуктами, чи ресторан італійської кухні – стандарти сервісу всюди високі.

Це означає, що романтичне побачення, день народження або весілля залишать тільки приємні спогади та бажання зробити свято у нас традицією.

День за днем ​​ми розвиваємося і вчимося, шукаємо нове, вдосконалюємо технології та ретельно контролюємо якість нашої їжі, щоб кожен раз виправдати і перевищити очікування наших гостей.

Атмосфера

Ресторан – то не лише їжа та зручне розташування закладу в центрі міста.

Це найчастіше: позитивна атмосфера, усміхнені офіціанти, милий інтер’єр, який запам’ятовується. Це про те, що в «Дачі» можна пообідати у залі з ванною або прийняти справжнісінький душ у саду чи на літній терасі, зателефонувати на доступний номер «Компоту» і покликати до телефону, купити додому сувенір у «Тавернетті» і гарно сфотографуватися поруч із модною Роміною біля «Стейку». Саме від деталей залежить наскільки запам’ятається туристу затишні ресторани в Україні. Ентузіазм і віддача персоналу – це запорука в досягненні звання «кращі кафе та ресторани України». Сімейні свята наших гостей і та сама сімейна атмосфера в мережі нашої компанії – це наша гордість і наша найбільша цінність. І, так: ми аргументовано претендуємо, відповідаємо всім запитам та критеріям категорії сімейних ресторанів України.

На наших очах наші гості одружувалися, з наймолодшими ми взагалі знайомі ще з того моменту, коли вони були у материному животику, ми знайомі з бабусями, дідусями, друзями родини та друзями дітей. І майже всіх своїх улюблених гостей ми знаємо поіменно. І зустрічаємо, як найближчих родичів. Тому що для нас справжнє задоволення бути причетними до затишного сімейного свята, і справа честі, щоб свято вдалося.

Всі, починаючи з хостес, зустрічаючих гостей, офіціанта, котрий швидко обслуговує, з кухаря, який приготував м’ясну чи рибну страву, і закінчуючи співробітниками офісу, які працюють в одній команді, об’єднані єдиною метою: виправдати очікування гостя.

Ми візьмемо організацію заходів на себе і ваше свято відбудеться на високому рівні. Весільний банкет на 500 осіб, найвеселіший корпоратив, романтична вечеря на двох, дитячий день народження – всі ці популярні запити ми реалізуємо швидко і просто. Жива музика, флористи, анімація – все можливо, якщо цього хоче наш гість. Актуальне меню завжди є на нашому сайті на сторінці обраного Вами закладу, а ціна додаткових послуг – завжди привід завітати до нас у гості на чашку чаю. Ми готові до діалогу і зробимо все, що від нас залежить (а іноді навіть і неможливе), головне аби наш гість був ситий, задоволений, щасливий та згадував свято у ресторані з теплотою та бажанням повернутися знову.

Забронювати стіл та дізнатися більше інформації Ви завжди можете на сайті компанії «Ресторани Савви Лібкіна» за адресою http://savva-libkin.com/

Нашi ресторани